زمان پخش فصل ششم سریال وایکینگ ها + دانلود زیرنویس سریال Vikings

فصل 6 سریال وایکینگ ها

مجله اینترنتی کلیشه – فصل جدید سریال پرمخاطب وایکینگ ها که در سایت IMDB نیز از رنکیگ خوب 8.6 برخوردار است امسال منتشر خواهد شد. زمان پخش فصل 6 سریال وایکینگ ها ، بازیگران فصل جدید، تریلر و غیره را در این مطلب مرور خواهیم کرد.

قصل ششم سریال وایکینگها به احتمال فراوان در پاییز سال 2019 میلادی به نمایش در می آید. فیلمبرداری فصل ششم سریال در سال 2018 آغاز شده بود. گفتنی است قسمت های سریال Vikings در ایرلند ضبط شده است و قسمت هایی نیز در حال ضبط است.

فصل 5 سریال وایکینگ ها در نوامبر 2017 در انگلستان منتشر شد و یک روز پس از پخش در سایت آمازون قرار گرفت. فصل پنجم در دو پارت 10 قسمتی پخش شد. 10 قسمت ابتدا پخش و پس از وقفه ای 10 قسمت دوم سریال پخش شد.

در فصل 6 سریال وایکینگ ها چه اتفاقی رخ می دهد ؟

در مجموع فصل ششم این سریال 20 قسمت دارد و وایکینگ ها د این فصل وحشیانه تر اقدام خواهند کرد. آن ها در راه ابریشم قدم می گذارند و با روس ها به معامله می پردازند و پس از آن به چین می روند.

سریال وایکینگ ها طبق آمار 8 میلیون تماشاگر در ایالات متحده امریکا داشته است. این سریال، تولیدی و ایرلندی کانادایی است و نامزد جوایز Emmys  و Critics Choice Awards شده است.

پس از پخش فصل جدید این سریال زیرنویس فارسی در کلیشه قرار خواهد گرفت. به این منظور در خبرنامه سایت عضو شوید و اولین نفری باشید که زیرنویس را دریافت می کنید.

در صورت مفید بودن مطلب فصل 6 سریال وایکینگ ها آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید