چرا تلگرام طلایی نصب نمیشه ؟ + دانلود تلگرام طلایی

تلگرام طلایی

مجله اینترنتی کلیشه – چرا تلگرام طلایی نصب نمیشه ؟ این سوال شاید برای خیلی از کسانی که قصد نصب نرم افزار تلگرام طلایی را دارند، پیش بیاید. پس از فیلتر شدن تلگرام در ایران در ابتدا مردم از نرم افزارهای عبور از فیلتر استفاده می کردند تا وارد تلگرام شوند اما این پروسه کمی سخت و در برخی اوقات خسته کننده و وقت گیر شده بود. با ورود نرم افزاری به اسم تلگرام طلایی بسیاری از این مشکلات برطرف شد و نسخه ای تقریبا بومی از تلگرام روانه بازار شد. این نسخه از تلگرام در حقیقت با استفاده از api های تلگرام اصلی ساخته و استفاده می شود.

در برخی موارد مانند پوسته و ظاهر تغییراتی نیز در نرم افزار تلگرام طلایی به وجود آمده است. این تغییرات در پوسته و هسته نرم افزار گاهی دچار مشکلاتی از قبیل عدم نصب بر روی تمام گوشی ها و خطاهایی نیز شده است. یکی از خطا ها مربوط به سخت افزار مورد نیاز گوشی هاست. اگر حداقل سخت افزار مورد نیاز برنامه را نداشته باشید برنامه به خوبی روی گوشی شما نصب نمی شود. همچنین اگر از نسخه های قدیمی اندروید استفاده می کنید شاید در نصب نرم افزار دچار مشکل شوید.

توجه داشته باشید تلگرام اصلی در نسخه جدیدش امکان اضافه کردن 3 شماره و اکانت تلگرام را به شما می دهد که در تلگرام طلایی هم اکنون این قابلیت فعال نشده است.

اگر به هر دلیل نسخه های نهایی تلگرام طلایی روی گوشی شما نصب نشد نگران نباشید، می توانید از نسخه های قدیمی تر که در اینترنت موجود است استفاده کنید و نسخه سازگار با گوشی خود را پیدا کنید.

سعی کنید همیشه حافظه کش تلگرام و سایر نرم افزارهای گوشی خود را پاک کنید. این کار را هر چند روز یکبار انجام دهید و از انباشته شدن کش جلوگیری کنید. یکی از دلایلی که نرم افزارها روی گوشی شما نصب نمی شوند پر بودن حافظه گوشی به دلیل وجود فایل های اضافی کش است. همچنین پر بودن حافظه گوشی باعث کند شدن گوشی و اجرای نرم افزارها نیز خواهد شد.

برای این منظور به قسمت تنظیمات گوشی رفته و از قسمت app نرم افزار مورد نظر خود را پیدا کنید و گزینه clear cache را لمس کنید. با این کار کش نرم افزار مورد نظر پاک می شود.

اگر از مطلب چرا تلگرام طلایی نصب نمیشه ؟ استفاده کردید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

برای دانلود تلگرام طلایی اینجا را کلیک کنید.

همچنین برای حذف اکانت تلگرام طلایی می توانید از این مطلب استفاده نمایید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید