معرفی سریال Preacher | اعلام زمان پخش فصل چهارم سریال Preacher

سریال Preacher

مجله اینترنتی کلیشه – سریال Preacher یا واعظ که تاکنون 3 فصل از آن به نمایش در آمده، محصول شبکه آمریکایی AMC است. این سریال ژانری ماجراجویانه و فانتزی دارد و بر اساس داستان های کمیک Preacher ساخته شده است. پخش سریال Preacher از سپتامبر 2016 آغاز شده و فصل سوم آن در آگوست 2018 به پایان رسید. علاقه مندان این سریال هم اکنون منتظر پخش فصل چهارم آن هستند.

فصل اول و سوم سریال Preacher شامل 10 قسمت بود اما فصل دوم آن در 13 قسمت پخش شد. باید منتظر شد و دید که فصل چهارم این سریال در چند قسمت پخش خواهد شد.

خلاصه داستان: داستان سریال در مورد یک کشیش به نام Jesse Custer است که در شهر کوچکی در ایالت تگزاس زندگی می کند. این کشیش جوان طی یک حادثه که در کلیسایش اتفاق می افتد توسط موجودی به نام Genesis تسخیر می شود. Genesis که دارای دو نیروی خیر و شر قوی است با تسخیر روح این کشیش به موجودی تبدیل می شود که قدرت انجام هر کاری را دارد.
Jesse Custer که شک و تردید سراسر وجودش را فرا گرفته تصمیم می گیرد همراه با دوست دخترش و یک خون آشام به نام Cassidy سراسر آمریکا را در جستجوی یافتن خدا سفر کند.

بازیگران سریال Preacher

دومینیک کوپر در نقش کشیش، جو گیلگان در نقش خون آشام و روث نگا در نقش تولیپ، از بازیگران اصلی این سریال به شمار می روند.
از دیگر بازیگران سریال می توان به ایان کولتی، گراهام مک تاویش، پیپ تورنز، نواه تیلر، لوسی گریفیتز، ویلیام براون، درک ویلسون و … اشاره کرد.

زمان پخش فصل 4 سریال Preacher

فصل چهارم سریال Preacher از دوشنبه 5 آگوست 2019 پخش خواهد شد. سازندگان سریال اعلام کرده اند که فصل چهارم، فصل پایانی این سریال خواهد بود و داستان آن تمام می شود. این فصل هم احتمالا مانند فصل 1 و 3 ده قسمتی خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید