معرفی سریال Peaky Blinders | زمان پخش فصل 5 سریال پیکی بلایندرز

سریال Peaky Blinders

مجله اینترنتی کلیشه – سریال Peaky Blinders که از سپتامبر 2013 آغاز به پخش کرده توسط شبکه BBC تولید شده است. تاکنون چهار فصل از این سریال به نمایش در آمده و توانسته مخاطبان زیادی را به خود علاقه مند کند. فیلمبرداری فصل پنجم این سریال از سپتامبر 2018 آغاز شده و پخش آن در سال 2019 خواهد بود. این سریال ابتدا از شبکه از BBC2 پخش می شد اما مدیران تصمیم گرفتند که پخش آن را به شبکه BBC1 واگذار کنند. دلیل این تصمیم گیری موفقیت این سریال و تعداد بالای مخاطبان آن است.

خلاصه داستان: سریال در مورد یک گروه خلافکار به نام پیکی بلایندر است که اعضای آن را خانواده شلبی تشکیل می دهند. این خانواده ساکن بیرمنگام بوده و رییس آن ها توماس شلبی یا تامی است. تامی فرزند دوم خانواده است و سه برادر و یک خواهر دارد که همگی از او پیروی می کنند و او را به عنوان بزرگ خانواده قبول دارند. دیگر فرد تاثیر گذار در خانواده خاله آن ها، پالی است که در غیاب تامی او مسئولیت ها را به عهده می گیرد.
در فصل 1 سریال پیکی بلایندرز شاهد این خواهیم بود که یک مامور دولتی برای دستگیری این گروه وارد شهر می شود و به دنبال جمع آوری مدرک از خلاف های این گروه می گردد. او یک مامور مخفی را درون این گروه می فرستد تا با جاسوسی از کار های آن ها سر در بیاورد اما اتفاقات جور دیگری پیش می رود.

زمان پخش فصل 5 سریال Peaky Blinders

کیلیان مورفی بازیگر نقش توماس شلبی در تاریخ 17 سپتامبر از آغاز فیلمبرداری فصل پنجم سریال خبر داد و احتمال پخش آن در بهار 2019 را مطرح کرد. اما این اتفاق نیفتاد و هواداران همچنان منتظر شروع فصل پنجم هستند.

بازیگران سریال Peaky Blinders

کیلیان مورفی در نقش توماس شلبی

پاول اندرسون در نقش آرتور شلبی

هلن مک کوری در نقش پالی

سوفی راندل در نقش آیدا شلبی

جو کول در نقش جان شلبی

تام هاردی در نقش الفی سالومنز

 

تیزر فصل 5 سریال Peaky Blinders

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید