زمان اعلام نتایج لاتاری 2020 + شرایط ثبت نام و دریافت ویزا

زمان اعلام نتایج لاتاری

مجله اینترنتی کلیشه – امسال بر خلاف روال قبل رئیس جمهور آمریکا « دونالد ترامپ » از عدم برخورداری شهروندان ایرانی برای حق دریافت ویزا سخن گفت. این در حالی است که در برخی رسانه ها از اشتباه بودن این ادعا صحبت می کنند و اعتقاد دارند ترامپ نمی تواند مانع دریافت ویزای برندگان خوش شانس لاتاری شود. در این مطلب علاوه بر زمان اعلام نتایج لاتاری شرایط ثبت نام و دریافت ویزا را نیز شرح می دهیم. در ادامه همراه ما باشید.

زمان اعلام نتایج لاتاری

همانطور که مطلع هستید ثبت نام لاتاری 2020 تقریبا 6 ماه پیش و در ماه اکتبر آغاز شد و تا ماه نوامبر ادامه داشت. زمان اعلام نتایج لاتاری 2020 در روز هفتم ماه می میلادی است.

شرایط ثبت نام و دریافت ویزا DV

ثبت نام در لاتاری هیچ گونه پیش نیازی ندارد. این بدین معناست که شما با هر سن و مدرک تحصیلی و هر وضعیتی می توانید در لاتاری شرکت کنید و حتی در آن برنده شوید. برای شرکت در لاتاری نیز باید اطلاعات شخصی خود به همراه عکس مورد تایید سایت لاتاری را آپلود کنید و منتظر اعلام نتایج باشید. در صورتی که برنده لاتاری شوید باید در نظر داشته باشید که برای دریافت ویزای DV باید حداقل مدرک دیپلم را داشته باشید. دیپلم دبیرستان که معادل 12 سال تحصیل در مدرسه برای رشته های تجربی، ریاضی و انسانی و  برای رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش به همراه 1 سال دانشگاه محاسبه می شود.

نگران نباشید در صورتی که مدرکتان زیر دیپلم است می توانید با ارائه سابقه کار به جای مدرک تحصیلی ویزای خود را دریافت کنید. به غیر از مدرک تحصیلی نیاز به پاسپورت و پر کردن فرم های سفارتی دارید.

پس از ثبت نام در لاتاری، فرم تایید را مشاهده می کنید. البته لازم به توضیح است مشاهده فرم تایید و کد تایید دلیلی برای ثبت نام درست در لاتاری نیست و ممکن است عکس شما و یا اطلاعات شما به درستی وارد نشده باشد. در سیستم جدید لاتاری عکس ها به صورت خودکار و توسط دستگاه اسکن می شوند و اگر مشکلی از نظر ابعاد، نور و سایر مشخصات ذکر شده در فرم ثبت نام داشته باشند ثبت نام شما رد می شود و از سیستم قرعه کشی خارج خواهید شد. پس لازم است حتما به مراکز معتبر و آتلیه هایی که عکس لاتاری می گیرند مراجعه کنید تا به خاطر چنین مواردی شانس خود را از دست ندهید.

شرایط لاتاری برای متاهلین

اگر متاهل هستید 2 شانس برای قرعه کشی خواهید داشت. به طوری که یک بار خودتان ثبت نام می کنید و همسرتان را به عنوان همراه انتخاب می کنید و یک بار همسرتان را ثبت نام می کنید و خودتان را به عنوان همراه ذکر می کنید. در صورتی که فرزند هم دارید و هنوز ازدواج نکرده اند و همچنین سنشان از 21 سال کمتر است باید نام آن ها را نیز به عنوان همراه ذکر کنید.

در صورت مفید بودن مطلب زمان اعلام نتایج لاتاری آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید