زمان ثبت نام کانون زبان ایران مشخص شد

کانون زبان ایران

مجله اینترنتی کلیشه – کانون زبان ایران یک موسسه دولتی بوده و زیر نظر کانون پرورش فکری کودکان فعالیت دارد. کانون زبان ایران یا Iran Language Institute که به آن ILI می گویند قدیمی ترین موسسه آموزش زبان در کشور است که زبان های مختلفی را آموزش می دهد.
کانون زبان در 100 شهر ایران شعبه داشته و بیش از 270 مرکز آموزشی در سطح کشور دارد که در آن ها زبان های انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی، آلمانی، عربی و روسی آموزش داده می شوند. هر ترم در کانون زبان شامل 21 جلسه است که سه ماه زمان می برد.

ثبت نام کانون زبان ایران

ثبت نام هر ترم به دو روش حضوری و اینترنتی انجام می شود. افرادی که ثبت نام را به صورت اینترنتی انجام می دهند امکان انتخاب بازه ی زمانی دلخواه را خواهند داشت اما برای افرادی که حضوری ثبت نام می کنند این امکان شاید وجود نداشته باشد. با توجه به این که ثبت نام حضوری بعد از پایان مدت ثبت نام آنلاین انجام می شود ممکن است ظرفیت کلاس ها تکمیل شده باشد و بازه ی زمانی دلخواه زبان آموز در دسترس نباشد.

زبان آموزان باید قبل از شروع ثبت نام، شهریه ترم را به صورت اینترنتی پرداخت نمایند تا در روز ثبت نام که برای هر پایه متفاوت خواهد بود صفحه ی مربوط به ثبت نام برایشان باز شود.

نتایج کانون زبان ایران 

زبان آموزان می توانند با مراجعه به سایت کانون زبان ایران و وارد نمودن شماره زبان آموزی و کد ملی، نمره میان ترم و نمره فاینال خود را مشاهده کنند. نتایج کانون زبان معمولا چند ساعت بعد از برگزاری آزمون روی وب سایت قرار خواهد گرفت. چنانچه زبان آموز حدنصاب نمره قبولی را کسب کرده باشد می تواند برای ترم بعد و سطح بالاتر ثبت نام کند در غیر اینصورت باید مجددا همان سطح را بگذارند. چنانچه زبان آموزی دو ترم متوالی در یک سطح مردود شود باید آزمون تعیین سطح انجام دهد و در هر سطحی که آزمون گیرنده تصمیم بگیرد ادامه دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید