معرفی بهترین ورزش برای چربی سوزی

مجله اینترنتی کلیشه – امروزه مهم ترین مسئله و دغدغه بسیاری از جوانان و خانم ها داشتن اندام مناسب و بدون چربی های اضافی است. در این مطلب 5 مورد از بهترین ورزش برای چربی سوزی را به صورت تصویری آموزش می دهیم. برای درک بهتر و انجام حرکت به طور صحیح حتما از تصاویر استفاده نمایید.

چربی سوزی

1 – اگر می خواهید در ناحیه شکم خود چربی ها جای خود را به عضلات دهند مانند تصویر یک حرکت سریع پرشی انجام دهید و پس از پریدن به حالت شنا در بیایید و دوباره این حرکت را به صورت مداوم تا 10 بار و در مدت زمان 30 ثانیه انجام دهید. دقت داشته باشید که هنگام پردیدن و پایین آمدن یک ضربه با پا به زمین وارد کنید و پرش خود را کامل کنید. دقیقا مطابق تصویر متحرک بالا

 

ورزش

2 – حرکتی که در بالا مشاهده می کنید مشابه کوه نوردی است. در این حرکت باید حالت شنا گرفته و پاها را به سمت قفسه سینه خود به سرعت جابه جا نمایید. توصیه می شود این حرکت را به مدت 20 ثانیه انجام دهید ، 10 ثانیه استراحت کنید و دوباره 20 ثانیه حرکت را انجام دهید و این کار را تا 4 دقیقه ادامه دهید. این حرکت می تواند 1 تن کالری مصرف کند

ورزش دمبل

3 – همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این حرکت نیازمند یک وزنه است. با انجام این حرکت فشار بر روی باسن، چهار سر ران و همچنین بالا تنه وارد می شود. لازم به توضیح است ضربان قلب نیز به شدت افزایش پیدا می کند.

توپ

4 – این حرکت باید با یک توپ انجام شود. ابتدا توپ را در بالای سر خود نگه دارید و پاهایتان را به اندازه عرض شانه باز کنید. سپس توپ را به سمت زمین پرتاب کنید و تا بالای سرتان آن را بگیرید. این حرکت را به طور مستمر انجام دهید. حرکتی که پیش رو داریم باعث سوختن چربی های ناحیه شکم خواهد شد.

دمبل

5 – یک جفت دمبل تقریبا سبک یا متوسط برای انجام این حرکت مورد نیاز است. مطابق تصویر وقتی روی زانو می نشینید باید دمبل را بالای سر ببرید و وقتی ایستاده اید دمبل را پایین بیاورید. این حرکت باعث می شود تا عضلات شکمی درگیر شوند و چربی های دور آن را از بین ببرد.

اگر از مطلب بهترین ورزش برای چربی سوزی استفاده کردید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

منبع : menshealth

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید