آموزش حذف اکانت تلگرام طلایی به صورت تصویری و مرحله به مرحله

حذف اکانت تلگرام طلایی

مجله اینترنتی کلیشه – تلگرام طلایی یکی از نرم افزارهای وابسته به تلگرام اصلی است که در سال های اخیر بسیاری از کاربران ایرانی از آن استفاده می کردند. این نرم افزار با استفاده از api های تلگرام اصلی، پوسته ای متفاوت با آن را ارائه داد و همچنین به دلیل کاربری راحت تر جای تلگرام اصلی را در گوشی های هوشمند کاربران گرفت. چندی پیش با انتشار اخباری مبنی بر عدم امنیت این نرم افزار کاربران زیادی نیاز به حذف اکانت تلگرام طلایی خود داشتند. ما در این مطلب سعی می کنیم این مورد را بررسی و تمامی راه های حذف اکانت تلگرام طلایی را بررسی نماییم.

 

حذف اکانت تلگرام طلایی به صورت دائمی

در صورتی که به هر دلیلی می خواهید اکانت تلگرام طلایی خود را به طور کامل و دائمی حذف کنید مراحل زیر را طی کنید:

  • ابتدا باید وارد لینک دیلیت اکانت تلگرام شوید. لینک زیر را کلیک کنید و مطابق تصویر عمل کنید:

https://my.telegram.org/auth?to=deactivate

دیلیت اکانت تلگرام طلایی

 

  • در صفحه ای که پیش رو دارید باید شماره موبایل خود را وارد کنید و سپس روی دکمه Next کلیک کنید. در مرحله بعد کدی به شماره وارد شده ارسال می شود که باید در قسمت مربوطه ( مطابق تصویر ) وارد نمایید.

 

دلت اکانت تلگرام طلایی

  • پس از وارد کردن کد تایید دکمه Sign in را انتخاب نمایید. پس از این مرحله به آخرین مرحله حذف اکانت تلگرام وارد می شوید. در مرحله نهایی متنی در رابطه با پاک شدن اطلاعات و اکانت تان به شما ارائه می شود که پس از خواندن و تایید آن باید روی دکمه Done کلیک کنید. برای آخرین سوال نیز پیامی در صفحه ظاهر می شود که در آن از شما سوال می شود که آیا برای حذف اکانت خود اطمینان دارید؟ با پاسخ “yes, delete my account” اکانت شما با موفقیت حذف می شود.

نکته : با انجام این عملیات تمامی مخاطبین ، تصاویر و اطلاعات داخل تلگرام طلایی تان از بین خواهد رفت.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید