معرفی روستای گیسوم و جاذبه های دیدنی آن

معرفی روستای گیسوم و جاذبه های دیدنی آن

مجله اینترنتی کلیشه – در این مطلب به معرفی روستای گیسوم و جاذبه های دیدنی آن می پردازیم. یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری استان گیلان بدون شک روستای گیسوم است. این روستا در 90 کیلومتری شهر رشت قرار دارد و برای رسیدن به آن باید حدود 1 ساعت و نیم در راه باشید. اگر از سمت بندر انزلی قصد سفر به گیسوم را دارید باید بدانید که فاصله انزلی تا ساحل گیسوم 60 کیلومتر و تقریبا 1 ساعت است.

وقتی به خروجی گیسوم رسیدید جاده ای سرسبز و جنگلی با درختانی زیبا پیش روی شماست. در ابتدای جاده دست فروش ها به فروش میوه های جنگلی، لباس و غذاهای خود مشغول هستند. زیبایی جاده گیسوم در زمان های خلوت آن بیشتر نمایان می شود. درختان سر به فلک کشیده که تونل های زیبای جنگلی را به وجود آورده اند هر بیننده را به وجد می آورد.

پس از گذشتن از آن ها و طی مسافتی به ساحل گیسوم خواهید رسید. در انتهای جاده، ساحل گیسوم واقع شده است. برای ورود به ساحل با ماشین شخصی تان باید مبلغی را به عنوان ورودیه پرداخت کنید. البته لازم به ذکر است جای پارک در بیرون محوطه نیز وحود دارد. جت اسکی، پاراگلایدر و قایق های تفریحی از امکاناتی است که می توان به آن ها اشاره کرد.

در مجموع می توان گفت روستای گیسوم برای یک بار دیدن بسیار با ارزش است و می توان تصاویر زیبایی را در کنار درختان و جنگل ثبت کرد. اگر از آن دسته کسانی هستید که در مسیر سفر خود جاذبه های دیدنی نزدیک به مقصد را نیز در برنامه قرار می دهید می توانید از شهر اسالم و خلخال و جاده ی زیبای اسالم به خلخال نیز دیدن کنید. این جاده را با نام مسیر بهشت نیز می شناسند.

اگر علاقه مند به اقامت در جنگل گیسوم هستید می توانید ویلا یا سوئیت هایی را متناسب با بودجه تان اجاره کنید. افرادی در آن منطقه هستند که می توانند به شما در این مورد کمک کنند.

در صورتی که مطلب معرفی روستای گیسوم و جاذبه های دیدنی آن برای شما مفید بوده آن را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید