مشکلات سایت لاتاری و آموزش دریافت نتایج لاتاری به صورت تصویری

آموزش دریافت نتایج لاتاری

مجله اینترنتی کلیشه – اگر از آن دسته افرادی هستید که در لاتاری 2020 امریکا ثبت نام کرده اید از تاریخ 7 ماه می میلادی ( مطابق با 17 اردیبهشت ) می توانید به مشاهده نتایج آن در سایت وزارت خارجه امریکا اقدام کنید. در این مطلب سعی می کنیم به صورت تصویری آموزش دریافت نتایج لاتاری را به شما نشان دهیم.

ابتدا لازم است این نکته را متذکر شویم که سایت لاتاری در روزهای اولیه باز نمی شود و این امر بسیار طبیعی است. هر ساله تعداد زیادی از جمعیت دنیا در این قرعه کشی شرکت می کنند و برای دریافت نتایج خود می خواهند وارد سایت لاتاری شوند که این حجم از ترافیک باعث بروز اختلال در سرورهای سایت شده و آن را از دسترس خارج می کند. پس اگر سایت برای شما باز نشد دوباره و در زمان های مختلف تست کنید.

در صورتی که سایت باز شد و صفحه ای مطابق صفحه زیر را مشاهده کردید باید اطلاعات را مطابق تصویر پر کنید :

آموزش دزیافت نتایج لاتاری

  • در این قسمت کد تاییدیه ثبت نام لاتاری خود را که بعد از ثبت نام دریافت کردید باید وارد کنید. توجه داشته باشید که دقیقا کد را به همان صورت که دریافت کردید وارد کنید.
  • در قسمت دوم باید اطلاعات مربوط به  نام خانوادگی خود را وارد کنید.
  • در قسمت شماره سه باید سال تولد خود را به میلادی وارد کنید. اگر سال تولدتان را نمی دانید می توانید از این لینک استفاده کنید و آن را به میلادی تبدیل کنید.
  • در قسمت چهارم و آخر نیز حروف و اعدادی که در تصویر مشاهده می کنید را وارد نمایید.

پس از ورود اطلاعات خواسته شده روی دکمه submit کلیک کنید. اگر اطلاعات وارد شده صحیح باشد و سایت با مشکل روبرو نباشد یکی از دو حالت زیر اتفاق می افتد:

  • صفحه ای مطابق زیر دریافت می کنید. این بدان معناست که شما در لاتاری پذیرفته شده اید و باید برای انجام کارهای بعدی اقدامات لازم را انجام دهید.

برندگان لاتاری 2020

  • در صورتی که صفحه ای مانند تصویر زیر دریافت کردید یعنی شانس با شما یار نبوده و در قرعه کشی قبول نشدید و می توانید در لاتاری آینده امریکا ثبت نام کنید.

لاتاری 2020

در صورتی که مطلب آموزش دریافت نتایج لاتاری مفید بود آن را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید