در دبی از کجا خرید کنیم – معرفی بهترین فروشگاه ها برای خرید سوغاتی

مجله اینترنتی کلیشه – یکی از مواردی که در سفر پیش روی ما قرار دارد خرید سوغاتی است. برای خرید در دبی می توانید به فروشگاه ها و مراکز گوناگونی که در این شهر وجود دارند، مراجعه کنید. در این مطلب شما را با چند فروشگاه و بازار که انواع صنایع دستی و سوغاتی های مخصوص دبی را عرضه می کنند آشنا می کنیم.

گالری وان

شعبه های گالری وان را می توان در دبی مال، امارات مال و سوق مدینه جمیرا پیدا کرد. در این فروشگاه می توانید انواع صنایع دستی سنتی، تابلو های نقاشی زیبا، کتاب و دفتر، کارت پستال و … را تهیه کنید.
این فروشگاه تم سنتی دارد و وسایلی که در آن عرضه می شود منحصر به فرد بوده و با خط و نقوش عربی تزیین شده اند.

بازار ادویه دبی

افراد تصور می کنند که در بازار ادویه تنها ادویه های متنوع به فروش می رسد اما در این بازار سوغاتی های دیگری نیز وجود دارند. شاید جالب باشد بدانید که این بازار از معدود جاهایی در دبی است که می توانید از هنر چانه زنی تان استفاده کنید.
برای افرادی که قصد خرید تعداد زیادی سوغاتی دارند، این بازار بهترین مکان است چون می توانید با پول کمتری بیشترین خرید را انجام دهید.

سوق مدینه جمیرا

سوق مدینه جمیرا که به آن بازار جمیرا نیز می گویند، تنها یک بازار نیست بلکه می توان آن را یک مرکز تفریحی دانست. ساختمان این بازار به سبک سنتی عربی بوده و در آن محصولات کشور امارات و دیگر کشورهای منطقه عرضه می شوند. از فرش ایرانی گرفته تا ظروف ترکیه ای، عطر و لباس عربی، قلیان های زیبا و تزیینی همه و همه را می توانید در این بازار بیابید. علاوه بر آن کافه ها و رستوران های متعددی نیز در این بازار وجود دارد که می توانید طعم غذاهای عربی را بچشید و بعد از خریدتان استراحتی کرده باشید. در این بازار قلیان هم عرضه می شود که در دبی به آن شیشه می گویند.

سوق نیف

نیف یکی از قدیمی ترین بازار های دبی است که بیش از 100 مغازه دارد. در این جا هم مانند بازار ادویه می توانید با فرهنگ مردم امارات از نزدیک آشنا شوید. در این بازار می توانید انواع مختلف سوغاتی از جمله پارچه، عبا و محصولات چرمی را تهیه کنید.

امیدواریم این مطلب برای خرید در دبی به شما کرده باشد و بتوانید سوغاتی های زیبایی با قیمت مناسب تهیه کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید