دارکوب نامزد 6 جایزه در جشنواره فیلم مالزی شد

فیلم دارکوب

مجله اینترنتی کلیشه – فیلم سینمایی دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی نامزد 6 جایزه در جشنواره فیم مالزی شد. این فیلم در بخش های بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر زن، بهترین بازیگر مرد، بازیگر مکمل زن و بهترین بازیگر مکمل مرد شانس برنده شدن جایزه را دارد.
جشنواره فیلم مالزی از 14 تا 17 جولای برابر با 23 تا 29 تیر ماه برگزار می شود. پخش بین المللی فیلم دارکوب به عهده موسسه هنر هفتم با مدیریت علیرضا شاهرخی است.

این فیلم در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر نیز حضور داشت و در 10 بخش نامزد جایزه شد که توانست در 2 بخش جایزه کسب کند. سارا بهرامی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن و جمشید هاشم پور سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای بازی در فیلم دارکوب دریافت کردند.
فیلم دارکوب محصول سال 1396 است و تهیه کنندگی آن به عهده سید محمود رضوی بوده است.

داستان فیلم در مورد زن معتادی است که همسرش او را ترک کرده و با زن دیگری ازدواج کرده است. زن معتاد که به او گفته اند فرزندش باران مرده است، متوجه می شود که این موضوع صحت ندارد و برای پس گرفتن فرزندش اقدام می کند. این پی گیری ها باعث به وجود آمدن مشکلاتی میان این زن و همسر سابقش می شود.

از بازیگران فیلم دارکوب می توان به امین حیایی، مهناز افشار، سارا بهرامی، جمشید هاشم پور، نگار عابدی و هادی حجازی فر اشاره کرد.

سارا بهرامی با بازی در این فیلم توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن جشنواره فجر 96 را از آن خود کند. او در مصاحبه هایش گفته که برای بازی کردن نقش یک معتاد زحمات زیادی کشیده و برای انجام تحقیقات میدانی به محله هایی می رفته و با معتادان زیادی برخورد داشته است. او پیش از این در فیلم های “تهرون” ، “من دیه گو مارادونا هستم”، “ایتالیا ایتالیا” ، “جمشیدیه” و “هزارپا” به ایفای نقش پرداخته است.
بهرامی متولد بهمن سال 1361 بوده و تحصیلاتش را در رشته تئاتر گذرانده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید