رژ لب مناسب پوستمان را چگونه انتخاب کنیم؟

رژ لب مناسب

مجله اینترنتی کلیشه – برای بسیاری از خانم ها انتخاب رژ لب مناسب امری بسیار دشوار است. افراد زیادی رژ لب خریداری شده را بدون استفاده رها می کنند چون معتقدند رنگ آن به پوستشان نمی آید و این رژ لب آن چیزی نیست که می خواستند. این دسته از افراد باید از انتخاب رژ لب بر اساس رنگ دلخواه خودداری کنند و رژ لبی را انتخاب کنند که بر اساس علم رنگ شناسی به پوستشان می آید.
با ما همراه باشید تا نکات کلیدی انتخاب رژ لب مناسب را معرفی کنیم.

شناسایی تن پوستی

اولین کاری که باید انجام دهید شناسایی تن رنگ پوستتان است چون با دانستن این موضوع می توانید انتخاب هوشمندانه تری داشته باشید.
افراد در تن پوستی به دو دسته تقسیم می شوند؛ تن پوستی زرد و صورتی. برای این بدانید شما به کدام دسته تعلق دارید می توانید به رگ های مچ دستتان نگاه کنید.
اگر این رگ ها به رنگ آبی باشند شما دارای تن پوستی صورتی هستید. راه دیگر شناسایی این است که افراد با تن پوستی صورتی معمولا به پوشیدن لباس هایی به رنگ سفید و خاکستری علاقه دارند.
اگر رگ های مچتان به رنگ سبز بود شما تن پوستی زرد دارید.
اگر هر دو رنگ سبز و آبی را در رگهایتان مشاهده کردید باید بگوییم که شما خیلی خوش شانس هستید و می توانید از هر رنگی که دلتان می خواهد برای رژ لب و حتی لباسهایتان استفاده کنید.
راه دیگر شناسایی تن پوستی این است که دو تکه جواهر طلایی و نقره ای را در کنار صورتتان قرار دهید و بدون دخالت دادن علاقه شخصیتان ببینید که کدام به پوست شما بیشتر می آید.
اگر جواهر نقره ای به شما بیشتر می آید شما دارای تن پوستی صورتی هستید و اگر جواهر طلایی مناسب پوست شما باشد شما تن پوستی زرد دارید.

چه رنگ رژ لبی مناسب تن پوستی صورتی است؟

افراد دارای تن پوستی صورتی باید از رژ لب هایی با تناژ بنفش و آبی استفاده کنند و برای افراد با تن پوستی زرد استفاده از رنگ های گرم توصیه می شود.

رژ لب مناسب برای پوست زیتونی

اگر پوست شما زیتونی است می توانید از رژ لب هایی به رنگ صورتی، نارنجی و قرمز استفاده کنید. هر کدام از این رنگ ها را می توانید بر اساس لباسی که می پوشید انتخاب کنید.
رژ لب تیره
رژ لب مناسب برای پوست های روشن

افرادی که پوست روشن دارند بهتر است از رنگ های صورتی ملایم و هلویی استفاده کنند. رژ لب هایی با تناژ کرم روشن، پوستشان را رنگ پریده می کند و بهتر است که استفاده نکنند.
رژ لب هلویی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید