معرفی سریال Dark | تاریخ انتشار فصل دوم + دانلود زیرنویس فارسی

سریال dark

مجله اینترنتی کلیشه – سریال Dark که در سال 2017 به انتشار در آمد، اولین سریال شرکت نتفلیکس به شمار می رود که به زبان آلمانی ساخته شده است.
این سریال در ژانر علمی-تخیلی ساخته شده و در مورد گم شدن مرموز دو نوجوان است که باعث درگیر شدن افراد زیادی می شود. داستان سریال دارک در برهه های زمانی مختلفی روایت می شود و نوعی سفر در زمان را به مخاطب هدیه می کند.
فصل اول این سریال شامل 10 قسمت یک ساعتی بود که در سال 2017 پخش شد. کارگردانی فصل یک سریال دارک به عهده ی باران بو اودار اهل سوئیس بود.
سریال Dark به گفته ی برخی منتقدین شبیه به سریال Stranger Things است و قصه و فضا سازی داستان، مخاطب را به یاد این سریال می اندازد.
فصل 1 سریال دارک توانست توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کند و همین امر سازندگان را به ساخت فصل 2 ترغیب کرد.

کاراکتر های سریال Dark

در این سریال شاهد نقش آفرینی لوئیس هافمن در نقش جوناس، سباستین رودولف در نقش مایکل، مایا شون در نقش هانا، آنگلا وینکلر در نقش آینس هستیم.
از دیگر بازیگران این سریال می توان به الیور ماسوچی در نقش الریچ نیلسن، یوردسی تریبل در نقش کاتارینا نیلسن، استفان کمپیرث در نقش پیتر دپلر و … اشاره کرد.

زمان پخش فصل دوم سریال Dark

شبکه نتفلیکس با انتشار تیزر فصل 2 سریال Dark از شروع پخش آن در تاریخ 22 ژوئن (1 تیر) خبر داده است. فصل دوم این سریال نیز مانند فصل اول 10 قسمتی بوده و همه ی قسمت ها به طور همزمان بر روی نتفلیکس قرار خواهد گرفت.
با توجه به تیزر پخش شده از سریال، اتفاقات فصل دوم در سال 2052 رخ می دهد و آخر الزمان اتفاق افتاده است.

زیرنویس فارسی سریال Dark

زیرنویس فارسی سریال دارک را می توانید از سایت کلیشه دانلود کنید. زیرنویس فصل 2 سریال Dark همزمان با پخش به صورت یک جا ارائه می شود.

دانلود زیرنویس فصل 1 سریال دارک

دانلود زیرنویس فصل 2 سریال دارک

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید