مرحله نهایی لیگ والیبال ملت ها 2019 پنجشنبه 20 تیر ماه آغاز می شود

لیگ والیبال ملت ها

مجله اینترنتی کلیشه – مرحله نهایی لیگ والیبال ملت ها سال 2019 با بازی تیم های امریکا و فرانسه در روز پنجشنبه بیستم تیر ماه 98 آغاز خواهد شد. در مرحله مقدماتی این مسابقات تیم های برزیل، ایران، روسیه، فرانسه، لهستان، امریکا، آرژانتین، ایتالیا، کانادا، ژاپن، صربستان، بلغارستان، استرالیا، آلمان، پرتغال و چین حضور داشتند و به رقابت با یکدیگر پرداختند. در مرحله مقدماتی تیم ها در پنج هفته در گروه های 4 تیمی دسته بندی شدند و در نهایت 6 تیم به مرحله نهایی این لیگ راه پیدا کردند.

تیم های راه یافته به مرحله نهایی به ترتیب امتیاز برزیل، ایران، روسیه، فرانسه، لهستان و امریکا به دلیل امتیاز میزبانی هستند که باید در دو گروه سه تیمی به رقابت بپردازند. در گروه A این مرحله تیم های آمریکا، روسیه و فرانسه قرار دارند. همچنین در گروه B این رقابت ها تیم های ایران، برزیل و لهستان برای کسب جایگاه بهتر تلاش می کنند.

پنجشنبه 20 تیر ماه ابتدا تیم های آمریکا و فرانسه در مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت و سپس بازی بین تیم های برزیل و لهستان انجام خواهد شد. در روز دوم از مرحله نهایی لیگ والیبال ملت ها ، تیم های روسیه و فرانسه در مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت و پس از آن از گروه دوم، تیم ملی کشورمان با لهستان بازی خواهد کرد.

در آخرین روز رقابت های گروهی نیز ابتدا دو تیم ایران و برزیل به مصاف یکدیگر خواهند رفت و سپس آمریکا و روسیه آخرین بازی گروهی مرحله نهایی را انجام خواهند داد.

تیم های اول هر گروه به رقابت فینال و تیم های دوم برای کسب رتبه سومی به رقابت خواهند پرداخت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید