معرفی فیلم هزارپا با بازی رضا عطاران + دانلود کامل فیلم هزارپا

فیلم هزارپا

مجله اینترنتی کلیشه – فیلم هزارپا که در تابستان سال 1397 اکران شد در طی پنج هفته توانست عنوان پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران را کسب کند.
کارگردانی فیلم هزارپا به عهده ابوالحسن داوودی و تهیه کنندگی آن بر عهده ی رضا رخشان بوده است. فیلمنامه ی هزارپا را امیر برادران، پیمان جزینی و مصطفی زندی به نگارش در آورده اند.
در فیلم هزارپا بازیگران مطرحی چون رضا عطاران، جواد عزتی، سارا بهرامی، مهران احمدی، سپند امیر سلیمانی، نعیمه نظام دوست و امیر مهدی ژوله به ایفای نقش پرداخته اند.
خلاصه داستان: رضا عطاران در نقش فردی کیف قاپ به نام “رضا” ظاهر شده است که از طریق مادرش متوجه می شود دختری از یک خانواده ثروتمند (سارا بهرامی) نذر کرده است که با فردی جانباز ازدواج کند. رضا که در یک سانحه تصادف پای خود را از دست داده است تصمیم می گیرد خود را به عنوان جانباز به این دختر معرفی مند بنابراین در آسایشگاهی که مدیر آن همان دختر خانم است بستری می شود. او سعی می کند با دروغ و حیله دختر را به خود علاقه مند کند و …
مجموع فروش این فیلم در طول اکران حدود 38 میلیارد تومان بوده و با بیش از چهار میلیون مخاطب توانست رتبه ی پرمخاطب ترین فیلم دهه ی 90 را از آن خود کند. با توجه به حضور زضا عطاران در فیلم انتظار فروش بالای آن وجود داشت. البته کارنامه ی خوب کارگردان فیلم ابوالحسن داوودی که پیشتر شاهد آثار موفقی چون نان عشق موتور 1000، تقاطع، رخ دیوانه و … از وی بوده ایم نیز در میزان استقبال از فیلم بی تاثیر نبوده است.
فیلم هزار پا در تاریخ چهارده اسفند ماه 97 وارد شبکه ی نمایش خانگی شد.
برای دانلود فیلم هزارپا می تواند به سایت هایی که این فیلم را به صورت قانونی در اختیار شما قرار می دهند مراجعه کنید.
برای تماشای آنلاین نیز می توانید از سایت های معتبری چون نماوا، فیلیمو و … بازدید نمایید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید