معرفی فیلم Once Upon a Time In Hollywood

فیلم Once Upon a Time In Hollywood

مجله اینترنتی کلیشه – در این مطلب به معرفی فیلم Once Upon a Time In Hollywood می پردازیم. فیلم Once Upon a Time In Hollywood یا روزی روزگاری در هالیوود محصول سال 2019 است که نخستین بار در جشنواره کن 2019 به نمایش درآمد. این اثر نهمین فیلم بلند کارگردان معروف کوئنتین تارانتینو است و بازیگران مطرحی چون برد پیت و لئوناردو دیکاپریو در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

تهیه کنندگی این اثر برخلاف آثار پیشین کوئنتین تارانتینو، بر عهده خودش بوده و دلیل آن اتهامات اخلاقی است که به هاروی واینستین نسبت داده شده است. هاروی واینستین تهیه کنندگی همه فیلم های تارانتینو بر عهده داشت اما به دلیل حواشی به وجود آمده تارانتینو ناچار شد ارتباطش را با کمپانی واینستین قطع نماید.

فیلمبرداری این اثر در سال 2018 انجام شد و از ژوئیه تا نوامبر به طول انجامید. نکته جالب دیگر در این مورد فیلم این است که در آن شاهد آخرین بازی لوک پری هنرپیشه آمریکایی خواهیم بود. او در مارچ 2019 و بر اثر سکته مغزی درگذشت.

داستان فیلم در مورد ریک دالتون هنرپیشه ی فیلم های وسترن است که با کمرنگ شدن نقش هایش و کاهش طرفدارانش روبرو شده است. این موضوع باعث نارضایتی او از زندگی و روی آوردن به الکل شده است. در مقابل کلیف بوث که نقش بدلکار دالتون را در فیلم هایش ایفا می کرد علی رغم زندگی ساده در تریلرش بسیار شاد و راضی است.
ریک در یک مهمانی با استیو مک کویین هم صحبت می شود و این صحبت آغاز اتفاقات مثبتی برای او خواهد بود.
فیلم Once Upon a Time In Hollywood در سال 1969 و در شهر لس آنجلس اتفاق می افتد.

بازیگران فیلم Once Upon a Time In Hollywood

لئوناردو دیکاپریو در نقش ریک دالتون، برد پیت در نقش کلیف بوث، مارگو رابی در نقش شارون تیت، آل پاچینو در نقش ماروین شوارتز، دیمین لوئیس در نقش استیو مک کویین، لوک پری در نقش وین موندر، کرت راسل در نقش رندی، تیموتی اولفینت در نقش جیمز استیسی و … از هنرپیشگان فیلم Once Upon a Time In Hollywood به شمار می روند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید