اکران فیلم ایده اصلی از 16 مرداد آغاز می شود

ایده اصلی

مجله اینترنتی کلیشه – فیلم پر بازیگر ایده اصلی از 16 مرداد در سینماهای کشور به اکران در خواهد آمد. ایده اصلی به کارگردانی و تهیه کنندگی آزیتا موگویی محصول سال 97 است که اولین بار در بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد. آزیتا موگویی پیش از این فیلم تراژدی را کارگردانی کرده بود و ایده اصلی دومین اثر او در مقام کارگردانی است.
داستان این فیلم در مورد فساد مالی پشت پرده مناقصه های بین المللی است و در لوکیشن های بسیار متفاوتی در کشورهای ایران، قبرس، اسپانیا و کانادا فیلمبرداری شده است.
ایده اصلی از چهارشنبه 16 مرداد و به سرگروهی سینما استقلال به اکران عمومی در می آید.

بازیگران فیلم ایده اصلی

در این فیلم بازیگران مطرحی چون بهرام رادان، مریلا زارعی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، مهرداد صدیقیان و ساره بیات به ایفای نقش پرداخته اند. آندره آ ماچالکیدو، مانوس گاوراس، واروارا لارمو و ایرینا مانژوسوا از بازیگران خارجی فیلم ایده اصلی به شمار می روند.

خلاصه داستان:

ایران و اسپانیا برای راه اندازی یک پروژه بزرگ در جزیره هندورابی در جنوب ایران به توافق رسیده اند، شرکت ها و افراد بسیاری به طمع برنده شدن در این مناقصه شرکت کرده اند. هر کدام از این افراد اهداف متفاوتی در سر داشته و برای برنده شدن با چالش هایی روبرو می شوند.
یکی از افرادی که در این مناقصه شرکت کرده مهندس سعید پارسا رییس یک شرکت است که چند سال پیش از همسرش رویا عضدی جدا شده …

دیگر عوامل فیلم ایده اصلی عبارتند از:

نویسنده: امیر عربی، مدیر فیلمبرداری: علیرضا برازنده، تدوین: بهرام دهقان، مجری طرح: پژمان هادوی، موسیقی: بهزاد عبدی، طراح صحنه: امیرحسین قدسی، مدیر صدابرداری: امیر شاهوردی، مدیر تولید: محمد حیدر قلی، طراح گریم: سودابه خسروی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: ایما استمراری، منشی صحنه: غزل رشیدی و …

سرمایه گذاران: آزیتا موگویی، مهدی کریمی تفرشی، شرکت توسعه گردشگری شهر آئین، با حمایت منطقه آزاد کیش

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید