جواب کامل تمامی مراحل بازی آمیرزا + دانلود فایل جواب های بازی

جواب بازی آمیرزا

مجله اینترنتی کلیشه – در این مطلب جواب بازی آمیرزا را برای دانلود قرار خواهیم داد. ابتدا توضیحی در مورد بازی آمیرزا ارائه می کنیم. بازی آمیرزا یک بازی چالشی در زمینه کلمات است. در این بازی باید از میان حروف به هم ریخته کلماتی معنی دار پیدا کنید. آمیرزا شامل 800 مرحله جذاب و چالش برانگیز است که پس از اتمام هر مرحله مرحله های بعدی باز می شود. استفاده از موسیقی سنتی و اصیل ایرانی، تصویر سازی قدیمی و گرافیک بالا و همچنین محیط جذاب بازی از نقاط قوت آن به شمار می رود.

مراحل اولیه بازی طبق روال آسان تر و هر چه به مراحله بالاتر می روید چالش های سخت تری پیش روی شما قرار خواهد گرفت. با انجام هر مرحله سکه های شما افزایش می یابد و در صورتی که در مراحل بالاتر نتوانید جوابی را پیدا کنید می توانید از سکه های خود استفاده کرد و راهنمایی بگیرید.

در مجموع بازی آمیرزا برای افرادی که سواد خواندن دارند مناسب است و رده سنی خاصی ندارد. این بازی برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است و متاسفانه کاربران سیستم عامل ios امکان استفاده از آن را ندارند.

نصب بازی آمیرزا

بازی آمیرزا با بیش از 3 میلیون نصب بر روی کافه بازار یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های بازی ایرانی است. برای نصب بازی آمیرزا می تواند اپلیکیشن آن را از کافه بازار یا گوگل پلی دانلود کرده و به راحتی نصب کنید.
درصورت ارائه بروز رسانی نیز می توانید با مراجعه به بازار بازی آمیرزا را بروز رسانی نمایید.

برنامه جواب بازی آمیرزا را می توانید از لینک زیر دانلود کنید و در مواقعی که جواب بعضی از مراحل را نمی دانید از این نرم افزار استفاده کنید.

دانلود جواب تمامی مراحل بازی آمیرزا

 

در صورت مفید بودن مطلب آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید