جایزه بهترین کارگردانی جشنواره روسیه برای فیلم سارا و آیدا

فیلم سارا و آیدا

مجله اینترنتی کلیشه – مازیار میری جایزه بهترین کارگردانی را برای فیلم «سارا و آیدا» از جشنواره روسیه دریافت کرد.
چهاردهمین جشنواره فیلم های خانوادگی روسیه از 7 تا 13 جولای برابر با 16 تا 22 تیر در شهر یاروسلاول برگزار شد.

فیلم سارا و آیدا پیش از این هم در چند جشنواره بین المللی مانند جشنواره فیلم های ایرانی در دالاس شید، جشنواره فیلم های آسیایی در بارسلونا و جشنواره جیپور هند 2018 حضور داشته و جایزه بهترین فیلم آسیایی را از جشنواره جیپور دریافت کرده است.

داستان فیلم در مورد دو دوست به نام سارا و آیدا است که همکار هم هستند. خانواده سارا با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند و این موضوع باعث می شود که سارا کمک نامزد دوستش سعید را قبول کند. سعید در قبال این کمک از او می خواهد مدارک مناقصه شرکتی که در آن کار می کند را به او تحویل دهد و…

بازیگران فیلم سارا و آیدا

از بازیگران اصلی فیلم می توان به غزل شاکری در نقش سارا، پگاه آهنگرانی در نقش آیدا، مصطفی زمانی در نقش سعید، سعید چنگیزیان در نقش علیرضا نامزد سارا و شیرین یزدانبخش در نقش مادر سارا اشاره کرد.

میثاق زارع، احمد هاشمیان، عباس احمدی مطلق، حمید جانانه، ابراهیم وهاب پور و تینا پاکروان از دیگر بازیگران این فیلم به شمار می روند.

عوامل فیلم سارا و آیدا

نویسندگی این فیلم به عهده امیر عربی بوده و تهیه کنندگی و کارگردانی آن را مازیار میری بر عهده داشت.

دیگر عوامل فیلم عبارتند از:

مجری طرح: همایون اسعدیان، مدیر برنامه ریزی و دستیار کارگردان: مریم هژیروند، فیلمبرداری: حسین جعفریان، تدوین: احمد مراد پور، دستیار تدوین: علی گورانی، مدیر تولید: حسین اکبری، منشی صحنه:ندا آصف، صدابردار: ساسان نخعی، موسیقی: پیمان یزدانیان، راح صحنه و لباس: شیوا رشیدیان، طراح چهره پردازی: مهرداد میرکیانی، عکاس: آرزو اتحاد، مشاور رسانه ای: بیتا موسوی.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید